PRZEWAGA W KAŻDYCH WARUNKACH.

PRZYGODA NA NAJWYŻSZYCH OBROTACH.

POZNAJ ICH IMPONUJĄCE OSIĄGI.

Modele już dostępne w naszym salonie.

Poznaj nowe BMW X5 M i X6 M, wyjątkowe pod każdym względem.
Niezwykłe osiągi i dynamikę zapewniają im zaawansowane technologie, układu napędowego i jezdnego wywodzące się ze sportów motorowych, oraz pasja z jaką tworzymy samochody ze znakiem M. Wrażenia z jazdy zawsze charakteryzuje wyjątkowa precyzja i zwinność – czy to podczas komfortowej jazdy ze stałą prędkością, czy też na torze wyścigowym. Odkryj nieposkromiony temperament, atletyczną sylwetkę i najwyższy poziom adrenaliny spod znaku BMW M.
Poznaj pierwsze w historii BMW X5 M oraz X6 M Competition. To aż 625 KM mocy, moment obrotowy na poziomie 600 Nm i niesamowite przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 3,8 s, a 200 km/h w 13,4s.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY.

BMW X5 M.

Wyższość pod każdym względem: BMW X5 M manifestuje swoje przywódcze aspiracje poprzez mocne proporcje, ekskluzywny design M oraz wyjątkowe osiągi. Poznaj cztery ekstrawertyczne Sports Activity Vehicles (SAV): modele BMW X5 M50i oraz BMW X5 M50d przekonują swoim unikalnym połączeniem mocy, komfortu i wydajności. BMW X5 M z napędem M xDrive zachwyca luksusowym wnętrzem i wyścigową dynamiką jazdy. Gwarantujące adrenalinę wrażenia z jazdy zyskują na intensywności w jeszcze mocniejszym i bardziej ekstrawaganckim BMW X5 M Competition z napędem M xDrive.

BMW X5 M Competition:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,8-13,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 292-299

625 KM
Jednoznacznie nadaje ton: wysokowydajny 8-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo o pojemności skokowej 4,4 l i mocy 460 kW (625 KM) to najmocniejsza jednostka napędowa spośród wszystkich seryjnie produkowanych pojazdów BMW. Dwie turbosprężarki typu Twin Scroll, wysokociśnieniowy wtrysk paliwa i adaptacyjne sterowanie zaworami Valvetronic sprawiają, że osiągi wyczynowego BMW X5 M Competition są imponujące zarówno na drodze, jak i na torze wyścigowym: 750 Nm momentu obrotowego, sprint od 0 do 100 km/h w ciągu 3,8 s, a od 0 do 200 km/h w ciągu 13,4 s.

Charakterystyczne cechy.

Silniki, rodowód, wyposażenie zewnętrzne i wnętrze.

 MOCNIEJSZY ZAWSZE WYGRYWA.
01

MOCNIEJSZY ZAWSZE WYGRYWA.

Wyścigowe<br>geny.
02

Wyścigowe
geny.

Sportowy charakter
03

Sportowy charakter

Niezrównana charyzma.
04

Niezrównana charyzma.

BMW X5 M50i ORAZ BMW X5 M50d.

STYLISTYKA BMW X5 M.

BMW X5 M50i oraz BMW X5 M50d reprezentują siłę i suwerenność. Atletyczne proporcje, niska, szeroka postawa na drodze i wyraziste linie już na pierwszy rzut oka wskazują na sportowe ambicje. Wrażenie to dodatkowo wzmacniają charakterystyczne elementy stylistyczne M w kolorze Cerium Grey, takie jak trapezowe końcówki rur wydechowych. We wnętrzu ekskluzywna tapicerka i wysokiej jakości wyposażenie tworzą sportowo-ekskluzywną atmosferę.

BMW X5 M Competition:

Dowiedz się więcej i zarezerwuj swój termin jazdy testowej.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY.

BMW X6 M Competition.

Przewaga na każdej nawierzchni: BMW X6 M demonstruje swoją ekstrawertyczną dominację poprzez dynamikę jazdy, wyrazistą stylistykę M oraz bezkonkurencyjną zwinność. Poznaj cztery ekstrawertyczne Sports Activity Coupé (SAC): BMW X6 M50i oraz BMW X6 M50d przekonują swoim unikalnym połączeniem mocy, komfortu i wydajności. BMW X6 M z napędem M xDrive zachwyca luksusowym wnętrzem i wyścigową dynamiką jazdy. Gwarantujące adrenalinę wrażenia z jazdy zyskują na intensywności w jeszcze mocniejszym i bardziej ekstrawaganckim BMW X6 M Competition z napędem M xDrive.

BMW X6 M Competition:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 12,6-12,9
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 286-294

625 KM
Naturalna przewaga: wysokowydajny 8-cylindrowy silnik benzynowy M TwinPower Turbo o pojemności 4,4 l i mocy 460 kW (625 KM) to najmocniejsza jednostka napędowa spośród wszystkich seryjnie produkowanych pojazdów BMW. Dwie turbosprężarki typu Twin Scroll, wysokociśnieniowy wtrysk paliwa i adaptacyjne sterowanie zaworami Valvetronic sprawiają, że osiągi wyczynowego BMW X6 M Competition są imponujące zarówno na drodze, jak i na torze wyścigowym: 750 Nm momentu obrotowego, sprint od 0 do 100 km/h w ciągu 3,8 s, a od 0 do 200 km/h w ciągu 13,2 s.

Charakterystyczne cechy.

Silniki, rodowód, wyposażenie zewnętrzne i wnętrze.

 MOCNIEJSZY ZAWSZE WYGRYWA.
01

MOCNIEJSZY ZAWSZE WYGRYWA.

Wyścigowe<br>geny.
02

Wyścigowe
geny.

Sportowy charakter
03

Sportowy charakter

Niezrównana charyzma.
04

Niezrównana charyzma.

BMW X6 M50i ORAZ BMW X6 M50d.

Najważniejsze cechy stylistyki.

Niech emocje nie opadają: mocne proporcje i niezwykłe elementy designu w połączeniu z błyszczącymi elementami BMW Individual Shadow Line tworzą arcydzieło sportowej elegancji. Prowokacyjny charakter wyraża się przede wszystkim poprzez ekskluzywną atrapę chłodnicy BMW Iconic Glow oraz ogromne 22-calowe obręcze kół M ze stopów lekkich. Wnętrze to umiejętna kontynuacja najwyższego poziomu ekspresji i ekskluzywności – z elementami wyposażenia o wyjątkowo sportowym charakterze, takimi jak deska rozdzielcza obita skórą czy sportowe fotele przednie.

Dowiedz się więcej i zarezerwuj swój termin jazdy testowej.

ZAPYTAJ O NOWE BMW X5 M i X6 M.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Dobrzański sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Aktualności.