THE i4

BMW i4

THE i4

BMW i4: Pierwsze całkowicie elektryczne Gran Coupé.

BMW i4.

100% ELEKTRYCZNE.

BMW i4, pierwsze całkowicie elektryczne Gran Coupé, łączy wyjątkową dynamikę z wysokim komfortem i optymalną funkcjonalnością w codziennej eksploatacji. 5-drzwiowy model wyposażony w technologię BMW eDrive piątej generacji oferuje sportowe osiągi - moc nawet 520 KM (BMW i4 M50). Duży zasięg do 590 km* (BMW i4 eDrive40) i przestronność pięciu pełnowymiarowych siedzeń sprawiają, że jest to idealny samochód na każdą okazję.

PRODUKOWANE Z WYKORZYSTANIEM EKOLOGICZNEJ ENERGII ELEKTRYCZNEJ.

BMW i4 produkowane jest w sposób konsekwentnie zrównoważony i wyłącznie z wykorzystaniem ekologicznej energii elektrycznej. Ponadto w wysokowydajnym akumulatorze BMW i4 celowo nie zastosowano żadnych pierwiastków ziem rzadkich. A co najlepsze: BMW i4 jeździsz zawsze bez lokalnej emisji spalin i możesz zawsze beztrosko cieszyć się dynamiczną jazdą.

BMW iX
BMW iX
BMW iX

NAJWAŻNIEJSZE CECHY WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO BMW i4.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY WYGLĄDU ZEWNĘTRZNEGO BMW i4.
Widok przodu.

Widok przodu.

Pionowo ustawione nerki BMW i4 wyraźnie wystają z charakterystycznego dla BMW i zderzaka przedniego. Za wyrazistą strukturą atrapy chłodnicy kryje się najnowocześniejsza technologia czujników, które zamiast powietrza chłodzącego dostarczają do pojazdu informacje w czasie rzeczywistym.
Widok boku.

Widok boku.

Aerodynamiczna sylwetka BMW i4 stanowi konsekwentne rozwinięcie klasycznych proporcji coupé BMW: długi rozstaw osi z krótkimi zwisami karoserii i opływowa linia dachu definiują sportowy, elegancki kształt.
Widok tyłu.

Widok tyłu.

Aerodynamiczna sylwetka BMW i4 stanowi konsekwentne rozwinięcie klasycznych proporcji coupé BMW: długi rozstaw osi z krótkimi zwisami karoserii i opływowa linia dachu definiują sportowy, elegancki kształt.
BMW iX

BRZMIENIE BMW i4 DOSTOSOWUJE SIĘ DO TRYBU JAZDY.

Opcjonalne wyposażenie BMW IconicSounds Electric tworzy tło dźwiękowe pracy napędu wewnątrz pojazdu. Mocno dynamiczny feedback w trybie SPORT, zrównoważona akustyka z łagodnym feedbackiem w trybie KOMFORT lub wysoki komfort akustyczny bez dodatkowych dźwięków w trybie ECO PRO.

NAJWAŻNIEJSZE CECHY STYLISTYKI WNĘTRZA BMW i4.

BMW i4
Kokpit zorientowany na kierowcę.

Kokpit zorientowany na kierowcę.

Bardzo smukła i płaska deska rozdzielcza wyznacza nowoczesny wygląd wnętrza BMW i4. Wysoka konsola środkowa wzmacnia wrażenie sportowego kokpitu i oddziela przestrzeń kierowcy i pasażera obok.
Zakrzywiony ekran BMW.

Zakrzywiony ekran BMW.

Nowy zakrzywiony ekran BMW w BMW i4 łączy wyświetlacz wskaźników o przekątnej 12,3 cala i wyświetlacz centralny o przekątnej 14,9 cala, tworząc nowoczesny duży ekran ergonomicznie zakrzywiony w stronę kierowcy.
Komfort 5-miejscowego wnętrza.

Komfort 5-miejscowego wnętrza.

BMW i4 oferujące pięć pełnowymiarowych siedzeń oferuje z tyłu miejsce dla trzech osób. Duża ilość miejsca nad głową i na nogi zapewnia optymalny komfort siedzenia.

W JAKIM CZASIE UZYSKASZ 100 KILOMETRÓW ZASIEGU?

Dzięki połączeniu wydajnej koncepcji napędu, lekkiej konstrukcji, aerodynamiki i wydajnego akumulatora wysokonapięciowego BMW i4 oferuje zasięg do 590 km* (BMW i4 eDrive40). Innowacyjne technologie, takie jak odzysk energii hamowania, zapewniają dodatkowy zasięg i dają zużycie energii od 20 do 16 kWh/100 km.

BMW iX

Ładowanie w domu:

01:23 h - BMW Wallbox (AC, 11 kW)
01:23 h - Mobilna Stacja Ładowania BMW (AC, 11 kW)
07:01 h - standardowy kabel do ładowania z gniazdka domowego (AC; 2,3 kW)

BMW iX

Ładowanie w miejscach publicznych:

00:04 h - stacja super szybkiego ładowania (DC, 205 kW)
00:18 h - stacja szybkiego ładowania (DC, 50 kW)
01:23 h - stacja ładowania (AC, 11 kW)

BMW iX

ŁADOWANIE BMW i4.

Ładowanie BMW i4 nie może być prostsze: kolejną stację ładowania na swojej trasie znajdziesz dzięki funkcji Connected Charging i w razie potrzeby naładujesz w drodze swoje BMW i4 od 10 do 80% pojemności całkowitej w zaledwie 31 minut dzięki mocy ładowania do 205 kW. Możesz też naładować zasięg do 164 km w zaledwie 10 minut (do 140 km w 10 minut dla i4 M50). W domu możesz wygodnie korzystać z BMW Wallbox. Dzięki mocy do 11 kW akumulator BMW i4 osiąga stan naładowania 100% w zaledwie 8,25 godziny. W zestawie znajduje się szybka ładowarka uniwersalna BMW do ładowania w domu, kabel ładowania typu 3 do publicznych stacji ładowania oraz karta BMW Charging umożliwiająca dostęp do sieci publicznych stacji ładowania.

KARTA BMW CHARGING.

Wchodząca w zakres dostawy karta BMW Charging jest Twoim kluczem do stale rosnącej sieci publicznych punktów ładowania BMW Charging. Dzięki taryfie Active możesz ładować w całej Europie na szczególnie atrakcyjnych warunkach i przez pierwsze 12 miesięcy bez opłaty podstawowej. Wraz z nowym BMW iX przez rok otrzymasz bezpłatnie pakiet IONITY Plus, który umożliwia ultraszybkie ładowanie z wielu stacji ładowania IONITY High Power Charging.

BMW iX

ZAPYTAJ O BMW i4.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Dobrzański sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

ZUŻYCIE ENERGII I EMISJA CO₂ bmw I4.

* Wartości wstępne; pomiar zgodnie z cyklem testowym WLTP.

** Oferta na danym rynku, ważna dla nowych pojazdów u przedstawicieli i dealerów BMW w Europie w sieci BMW Charging Network.

BMW i4 eDrive40(1):
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 19,1–16,1
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

BMW i4 M50(1):
Zużycie energii w kWh/100 km (cykl mieszany): 22,5–18
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 0

Wartości dla pojazdów oznaczonych (1) są tymczasowe.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

1) Minimalny czas ładowania ze stacji Wallbox i Mobilnej Stacji Ładowania BMW przy mocy zasilania 11 kW, napięciu zasilania 400 V, natężeniu prądu 16 A (3-fazowy), dotyczy wszystkich 28 krajów UE.

2) Ładowanie ze stacji Wallbox to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 11 kW.

3) Dzięki Mobilnej Stacji Ładowania BMW można ładować pojazd z różnych domowych punktów ładowania. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 11 kW z gniazda siłowego.

4) Minimalny czas ładowania z gniazda domowego przy mocy zasilania 2,3 kW, napięciu zasilania 230 V, natężeniu prądu 10 A (1-fazowy), dotyczy wszystkich 28 krajów UE.

5) W razie potrzeby pojazd można ładować z domowego gniazda elektrycznego. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy mocy 2,3 kW. Do szybkiego, bezpiecznego i wygodnego ładowania zalecamy stację BMW Wallbox.

6) Minimalny czas ładowania z publicznych stacji ładowania prądem stałym (DC) przy mocy 350 kW.

7) Stacja ładowania wysokiej mocy, np. z sieci IONITY, umożliwia ładowanie z maksymalną mocą ładowania pojazdu. Jest to ładowanie prądem stałym (DC) 10-80% poziomu naładowania.

8) Minimalny czas ładowania z publicznych stacji ładowania prądem stałym (DC) przy mocy 50 kW.

9) Stacja szybkiego ładowania umożliwia szybkie naładowanie samochodu w mieście lub podczas podróży. Jest to ładowanie prądem stałym (DC) 10-80% poziomu naładowania przy mocy 50 kW.
10) Minimalny czas ładowania ze stacji prądu przemiennego (AC) przy mocy zasilania 22 kW, napięciu zasilania 400 V, natężeniu prądu 32 A (3-fazowy).
11) Pojazd można ładować niemal wszędzie z publicznych stacji ładowania. Jest to ładowanie prądem przemiennym (AC) 0-100% poziomu naładowania przy maksymalnej mocy ładowania pojazdu.


Aktualności.