THE 4

Nowe BMW serii 4 Coupé.

THE 4

Nowe BMW serii 4 Coupé.

Bezkompromisowo nonkonformistyczne: nowe BMW serii 4 Coupé elegancko, ale zdecydowanie wymyka się dotychczasowym konwencjom. Oryginalna stylistyka i klasyczna sylwetka coupé nawiązują do legendarnych modeli i podkreślają progresywny charakter samochodu. Sportową lekkość czuć również na drodze, gdzie imponująca zwinność i świetne osiągi zamieniają się na czystą adrenalinę. Mocne sportowe coupé roztacza wokół siebie aurę niedostępności, co czyni je jeszcze bardziej atrakcyjnym.

BMW M440i xDrive Coupé:
Zużycie paliwa w l/100 km (cykl mieszany): 7,5
Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 170

UWODZICIELSKI WIDOK.

Wygląd zewnętrzny BMW serii 4 Coupé.

Prowokacyjne, oryginalne, zadziorne: niepowtarzalny wygląd zewnętrzny oddaje buntowniczy charakter BMW serii 4 Coupé. Wyrazisty przód z charakterystyczną atrapą chłodnicy BMW podkreśla unikalność samochodu i doskonale ilustruje pewność siebie emanującą z nowego BMW serii 4 Coupé.

BMW Serii 4
BMW Serii 4
BMW Serii 4
BMW Serii 4

ENJOY EVERY EDGE.

Odkryj najważniejsze cechy nowego BMW serii 4 Coupé.

NOWE BMW serii 4 Coupé.

Nowe centrum zarządzania.

Wszystko zbiega się w jednym miejscu: stylistyka wnętrza BMW serii 4 Coupé podkreśla centralną rolę kierowcy. Funkcjonalny porządek wnętrza, ale też precyzyjny język kształtów i wysokiej jakości elementy stylistyczne tworzą nowoczesny i niezależny wygląd.

BMW Serii 4
BMW Serii 4
BMW Serii 4
BMW Serii 4
BMW Serii 4

Nowe BMW serii 4.

BMW Serii 4

* BMW M440i xDrive Coupé: zużycie paliwa l/100 km (cykl mieszany): 7,5. Emisja CO2 w g/km (cykl mieszany): 170.

ZAPYTAJ O NOWE BMW SERII 4 COUPÉ.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Dobrzański sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Zużycie paliwa i emisja CO₂.

Wskazane dane dotyczące zużycia paliwa, emisji CO2 i zużycia energii zostały ustalone na podstawie nowej procedury WLTP określonej w Rozporządzeniu (UE) 2017/1151 z dnia 1 czerwca 2017 r. w uzupełnieniu Rozporządzenia (WE) nr 715/2007 Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie homologacji typu pojazdów silnikowych w odniesieniu do emisji zanieczyszczeń pochodzących z lekkich pojazdów pasażerskich i użytkowych oraz w sprawie dostępu do informacji dotyczących naprawy i utrzymania pojazdów w brzmieniu obowiązującym w chwili udzielenia homologacji.

Aktualności.