Premiera BMW X5 w BMW Dobrzański

PREMIERA BMW X5 W BMW DOBRZAŃSKI.

a[href|target],strong,b,br,p

Już 24 listopada (sobota) w godzinach 10:00 – 15:00 w salonie BMW Dobrzański al. Jana Pawła II w Krakowie odbędzie się premiera nowego BMW X5. Samochodu, który daje nowe spojrzenie na modele SAV (Sports Activity Vehicles).


Na nowe BMW X5 czekali z niecierpliwością miłośnicy motoryzacji, ponieważ reprezentuje ono nowy, atrakcyjny język stylistyczny. Samochód powiększył swoje rozmiary zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, z kolei silniki przybrały na mocy i wydajności paliwowej. 


Atletyczny wygląd nowego BMW X5 nie pozwala przejść obok tego samochodu obojętnie. Długość BMW X5 to aż 4922 mm, szerokość 2004 mm, wysokość zaś to 1745 mm. Tak potężny samochód sprawia, że zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogą czuć się w nim komfortowo i bezpiecznie.BMW X5 to dla firmy Bayerische Motoren Werke model szczególny; w 1999 roku dał początek segmentowi SAV i od lat jest niekwestionowanym liderem w swojej klasie – ponad dwa miliony egzemplarzy przekazanych klientom sprawiło, że stał się on jednym z najpopularniejszych modeli. 


Aby poczuć emocje, które wywołuje BMW X5, musicie go zobaczyć!


Zapraszamy!