Dealer BMW Dobrzański Kraków.

Dołącz do Zespołu Działu Serwisu, który szukanie rozwiązań i budowanie długofalowych relacji łączy z zamiłowaniem do nowoczesnych technologii i motywacją do osiągania celów.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem BMW, który od lat buduje swoją pozycję na rynku dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i pasji do motoryzacji. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli pewność, że powierzają swoje pojazdy prawdziwym specjalistom. Jeśli jesteś osobą, która chce być częścią takiego zespołu, mamy dla Ciebie propozycję. Szukamy doświadczonego Doradcy Serwisowego, który dołączy do naszego zespołu i będzie wspierać klientów w zakresie obsługi serwisowej ich pojazdów.

DORADCA SERWISOWY.

Główne obowiązki:

  • Profesjonalna obsługa klienta na stanowisku doradcy serwisowego BMW.
  • Diagnostyka potrzeb klienta i doradztwo w zakresie planowanych prac serwisowych.
  • Prowadzenie pełnego procesu obsługi serwisowej, od planowania i przygotowania przyjęcia, przez prowadzenie aktywnego doradztwa serwisowego aż do wydania pojazdu.
  • Kontrolowanie zleceń warsztatowych.
  • Współpraca z Pracownikami Serwisu, Działem Rozliczeń Gwarancyjnych, Działem Sprzedaży oraz Działem Części i Akcesoriów.
  • Monitorowanie postępu prac oraz informowanie klienta o ewentualnych zmianach.
  • Dbałość o najwyższy standard obsługi klienta zgodnie z wymaganiami marki BMW.
  • Profesjonalne i zgodne z wizerunkiem marki nawiązywanie kontaktu i obsługa Klientów Serwisu oraz osób zainteresowanych, stosując proaktywne podejście.

Szukamy właśnie Ciebie, jeżeli:

  • Masz doświadczenie w obsłudze Klienta, wymagającej pracy z Klientami zgłaszającymi się z problemami z zakupionym produktem i składającymi reklamację
  • Masz doświadczenie w pracy na stanowisku Doradcy Serwisowego lub Asystenta Serwisu
  • Posiadasz podstawową wiedzę techniczną z zakresu budowy pojazdu i technologii napraw
  • Znasz język angielski na poziomie komunikatywnym – to będzie dodatkowym atutem
  • Cechuje Cię odpowiednia prezencja oraz wysoka kultura osobista
  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B
  • Masz min. Średnie wykształcenie
  • Jesteś gotowy/gotowa do pracy zmianowej

Będąc Doradcą Serwisowym w Dealer BMW Dobrzański:

  • Otrzymasz umowę o pracę
  • Gwarantujemy Ci pracę dla marki o stabilnej pozycji na rynku
  • Otrzymasz atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zapewnimy Ci wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy zależny od osiąganych wyników
  • Skorzystasz z systemu profesjonalnych szkoleń zakończonego prestiżowym certyfikatem BMW
  • Otrzymasz nieograniczony dostęp do nowoczesnych technologii

Cenimy sobie pasję, zaangażowanie i chęć do nauki. Jeżeli czujesz, że to oferta właśnie dla Ciebie, nie zwlekaj i dołącz do naszego zespołu profesjonalistów. BMW Dobrzański to Autoryzowany Dealer BMW, który łączy 100-letnią tradycję funkcjonowania w branży motoryzacyjnej, z prestiżem marki BMW.