Serwis BMWi.

PEŁNA OBSŁUGA OPARTA NA KONCEPCJI ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU.

Akcesoria i usługi dla BMW i3.

Firma BMW opracowała koncepcję serwisową opartą na zrównoważonym rozwoju, która przed i po zakupie BMW i3 gwarantuje niezawodną obsługę. Coś, na czym można polegać: akcesoria wyprodukowane zgodnie z koncepcją zrównoważonego rozwoju z wyrafinowanymi funkcjami w stylistyce BMW i.

USŁUGI BMW i.

W każdej chwili w drodze bez stresu: Usługi BMW i są optymalnie dostosowane do pojazdu elektrycznego BMW i3 i zapewniają stałą mobilność przed, podczas i po jeździe. BMW TeleServices automatycznie informuje kierowcę BMW i3 oraz Serwis BMW i, gdy konieczne jest przeprowadzenie serwisowania. Atrakcyjne pakiety Service Inclusive zapewniają kompleksową obsługę z jednego źródła. Usługa Wallbox Installations Service zapewnia instalację terminala Wallbox w domu klienta po bezpłatnej weryfikacji możliwości w ramach Diagnozy Online i starannym sprawdzeniu instalacji elektrycznej.

 • Services Inclusive
  Korzystając z opcji BMW Service Inclusive klient nie musi zastanawiać się nad kosztami konserwacji lub kosztami związanymi ze zużyciem części w pojeździe. Po dokonaniu jednorazowej płatności otrzymuje on kompleksowe usługi serwisowe BMW, w ramach których wykorzystywane są oryginalne części do pojazdów BMW. Usługi te mogą dla niego wykonać wszyscy zaangażowani w serwis partnerzy BMW i na całym świecie. Od nich klient może uzyskać również szczegółowe informacje dotyczące zakresu oferowanych usług serwisowych.

  Korzyści:

  Pełna przejrzystość kosztów.
  Brak możliwości wzrostu cen w okresie realizacji usług serwisowych.
  Elastyczność w ustalaniu okresów realizacji usług, przebiegu i zakres usług.
  Pełna możliwość przeniesienia usług na kolejnych właścicieli.
  Opcja uaktualnienia w ramach oferowanego portfela produktów w przebiegu, okresu realizacji i zakresu usług
 • Wallbox Installations Service
  Przed instalacją Wallbox Pure BMW i oferuje atrakcyjną kompleksową usługę: Za pomocą funkcji Diagnozy Online klient może w szybki sposób sprawdzić, czy instalacja Wallbox w jego warunkach jest w ogóle możliwa. Taki szybki test w razie potrzeby może wraz z nim przeprowadzić Serwis BMW i. Następnie należy zlecić bezpośrednio w Serwisie BMW i wykonanie usługi Wallbox Installations-Check, w ramach której specjalista sprawdzi na miejscu, czy dostępna instalacja elektryczna i warunki lokalizacyjne umożliwią instalację BMW Wallbox. Ostatni krok to instalacja terminala Wallbox w ramach usługi Wallbox Installations Service, której wykonanie należy zlecić Serwisowi BMW i, która jest wykonywana przez wybranych partnerów w zakresie segmentu premium. Na życzenie klient, oprócz tego komfortowego rozwiązania, może otrzymać również umowę o dostawę energii elektrycznej z ekologicznym dostawcą energii, aby BMW i3 mógł być ładowany prądem wytworzonym ekologicznie.
 • BMW TeleServices
  Usługi BMW TeleServices jako element BMW i ConnectedDrive wspierają klienta podczas użytkowania BMW i3, przykładowo, poprzez wskazanie poziomu naładowania akumulatora. Dane pojazdu można przesłać na życzenie bezpośrednio do Serwisu BMW i po to, aby w razie zaistnienia nieprzewidzianych zdarzeń mógł on na miejscu udzielić szybkiej i kompetentnej pomocy. Akumulator wysokiego napięcia BMW i3 jest odpowiednio monitorowany przez Battery Guard, który informuje właściciela, przykładowo, o sytuacji, w której niespodziewane pojawienie się określonych czynników wywiera negatywny wpływ na operację ładowania.
Stacja ładowania dla BMWi.

DIAGNOZA ONLINE.

Klient może sam sprawdzić online, czy warunki, którymi dysponuje, są odpowiednie do instalacji terminala Wallbox.

Diagnoza online realizowana na komputerze.

ORYGINALNE AKCESORIA BMW i.

Dla BMW i3 zostały zaprojektowane zaawansowane rozwiązania w zakresie akcesoriów, które odpowiadają zasadzie „mniej znaczy więcej”. Daj się zachwycić funkcjonalnością stylistyki BMW i przy każdym użyciu.

Akcesoria BMWi w samochodzie BMW.

KOLEKCJA BMW i LIFESTYLE.

Stylowa ekologia. BMW i to więcej niż inżynieryjny kunszt. To całościowy pomysł - koncepcja, która rewolucjonizuje cały przemysł samochodowy, począwszy od projektu i produkcji samochodów aż po użytkowanie i recykling. Uzupełnieniem tego jest nowa kolekcja BMW i Lifestyle, która składa się z produktów idealnie dopasowanych do koncepcji BMW i odnośnie designu i wykończenia: są one eleganckie, produkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i nadają się do codziennego użycia. Innymi słowy w pełni odzwierciedlają filozofię BMW i.

 • To inteligentne wykorzystanie surowców naturalnych
  Odpowiedzialne wykorzystanie surowców naturalnych – to reprezentuje BMW i. Z tego powodu dbamy o to, aby wykorzystywane surowce były odnawialne i nadawały się do recyklingu. Na przykład nasz filc jest wykonany z butelek z odzysku. W samochodach BMW i miękka skórzana tapicerka nie jest chemicznie garbowana. Zamiast tego jest ona poddawana naturalnemu garbowaniu za pomocą liści oliwnych. Ten proces jest bardziej czasochłonny, ale za to wynik jest korzystniejszy dla ludzi i środowiska.
 • To inspiracja
  Projektanci uważają naturę za perfekcyjny przykład. Ale również technologia może inspirować: produkty BMW i zapożyczają precyzyjne linie i jasność od swoich motoryzacyjnych odpowiedników – opartych o jasną, ciepłą kolorystykę. Rezultatem jest fascynująca mieszanka współczesnej atmosfery i futurystycznego designu. Doskonałym przykładem jest ekscytujące połączenie materiałów wykorzystywanych w dużej miejskiej torbie BMW i: idealna harmonia wzornictwa przy wykorzystaniu fi lcu pochodzącego z materiałów odnawialnych pozyskanych z butelek PET, wysokiej jakości wstawki ze skóry garbowanej przy użyciu liści oliwnych i pasków z niebieskimi uchwytami.
 • To indywidualne szczegóły
  Aspiracje premium BMW Lifestyle odnoszą się w takiej samej mierze do produktów BMW i: charakteryzują się one trwałą i solidną jakością – w każdym detalu. Z kolorystycznymi akcentami w elektryzującym kolorze niebieskim, modne logo BMW i na zatrzasku i płócienna etykieta, która potwierdza, że materiały użyte w Kolekcji BMW i powstały zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju.
Kolekcja BMW i Lifestyle w ciekawym krajobrazie