ALPINA JUŻ DOSTĘPNA NA POŁUDNIU POLSKI.

ALPINA

ALPINA JUŻ DOSTĘPNA NA POŁUDNIU POLSKI.

ALPINA

ALPINA & Grupa motoryzacyjna DOBRZAŃSKI.

ALPINA oraz Grupa motoryzacyjna DOBRZAŃSKI to połączenie marek z ogromnymi tradycjami w branży motoryzacyjnej – odpowiednio 58 i 100 lat działalności.

Współpraca, która rozpoczęła się pod koniec 2018 roku to dobra wiadomość dla mieszkańców południowej Polski, którzy mogą już zamawiać samochody BMW ALPINA bezpośrednio w krakowskim salonie BMW Dobrzański przy al. Jana Pawła II 45 w Krakowie.

POZNAJ GAMĘ ALPINA

Klienci marki ALPINA to koneserzy motoryzacji, których wyróżnikiem są duże oczekiwania i wszechstronna wiedza. Z tego właśnie powodu bardzo cenią samochody, które łączą doskonałe osiągi z luksusem, komfortem i ekologią.


Marka ALPINA, która w 1983 roku została zarejestrowana jako producent samochodów w Niemieckim Urzędzie Transportu Samochodowego, projektuje pojazdy na bazie wybranych modeli BMW. Indywidualna specyfikacja tych samochodów różni się w zależności od modelu, ale ich spójnikiem są podstawowe wartości filozofii marki ALPINA:

  • Silniki o dużym momencie obrotowym, które charakteryzuje jednocześnie oszczędność paliwa
  • Intuicyjne w obsłudze funkcje, czego doskonałym przykładem jest przycisk SWITCH-TRONIC
  • Dopracowane zawieszenie i elementy podwozia, wzorowe właściwości jezdne nawet przy maksymalnej prędkości, komfort podczas długich podróży
  • Przykuwający uwagę wygląd zewnętrzny, który dopełniają klasyczne koła i funkcjonalne elementy poprawiające właściwości aerodynamiczne
  • Dopracowane w najdrobniejszym szczególe wykończenie i perfekcyjne spasowanie elementów

TECHNOLOGIA ALPINA

Rozwój i produkcja wysokiej jakości samochodów w oparciu o modele BMW stanowi główną dziedzinę działalności. Każdego roku z fabryki wyjeżdża od 1200 do 1700 samochodów do miejsc przeznaczenia na całym świecie. Każdy model Aplina oprócz indywidualnej tabliczki znamionowej otrzymuje unikalny numer podwozia ALPINA, który klasyfikuje samochód jako oficjalny produkt uznanego producenta samochodów.


Wszystkie samochody BMW ALPINA są wyposażone w najnowocześniejsze silniki. Niezależnie od tego, czy jest to diesel, czy benzyna, sześcio lub ośmiocylindrowy - wszystkie silniki imponują wysoką rezerwą mocy i wyjątkowym momentem obrotowym, a także doskonałą wydajnością, która umożliwia ograniczenie zużycia paliwa.


Nic nie nadaje się bardziej do nadania Twojemu samochodowi BMW ALPINA wyjątkowej, niepowtarzalnej tożsamości niż indywidualne wnętrze wykonane z najlepszej jakości skóry LAVALINA. Fabryka ALPINA oferuje możliwość wyboru kolorystyki, projektu i wykonania niemal każdego detalu. Zgodnie z najwyższymi standardami jakości i klasycznym kunsztem Twoje specyfikacje są drobiazgowo realizowane w rymarstwie ALPINA.

  • GRUPA MOTORYZACYJNA DOBRZAŃSKI
  • FILOZOFIA MARKI ALPINA

BMW ALPINA B3.

ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA

BMW ALPINA B4S.

ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA

BMW ALPINA B5 BITURBO.

ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA

BMW ALPINA B7.

ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA

BMW ALPINA D5 S.

ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA

BMW ALPINA XD3.

ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA

BMW ALPINA XD4.

ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA
ALPINA

Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do wypełnienia formularza kontaktu.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Dobrzański sp. z o.o. za pośrednictwem

Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody
Dealer BMW Dobrzański Kraków.